Jihočeský kraj
Blatná    České Budějovice    Český Krumlov    Dačice    Jindřichův Hradec    Kaplice    Milevsko    Písek    Prachatice    Soběslav    Strakonice    Tábor    Trhové Sviny    Třeboň    Týn nad Vltavou    Vimperk    Vodňany    
  x zrušit filtr

Inzerce Prachatice

Přehled inzerátů  
5.12.
út
Foto není k dispozici Foxteriér hladkosrstý s PP

Foxteriér hladkosrstý - štěňata k odběru před Vánocemi, pouze pejsci, očkovaní, čipovaní, chovatelský servis.

Cena dohodou
Prachatice
31. 8.
čtvrtek
Bengálské kočičky

Bengálská kočka - chov. st. Bengi Valern nabízí kočičky s PP v barvě sněžný mramor, nar. 1. 11. 2016. Oba rodiče testovaní na fiv, felv - neg. Kočičky INA a Izabel jsou očkované, opatřené čipem a europasem, odchované v bytě. 10. 000 Kč.

10.000,-
Prachatice
13. 8.
neděle
Puňťa z JČ potřebuje nový domov

Kříženec. Hledám nový domov pro psa Puňťu, křížence labradora a českého fouska. Stáří 6let. Je povahou energický a potřebuje řádný výběh. Cvičen nebyl a bude potřebovat aktivního pána, který mu dá lásku, ale i řád. Je od malička společníkem mých rodičů, kteří ..

Daruji
Prachatice
16. 6.
pátek
Foto není k dispozici Chalupa na Šumavě "Staré časy"

Stylová chalupa na Šumavě pro 2-3 rodiny. Osada Příslop je vesnická památková zóna. Luxusně zařízená, vířivka, sauna, masážní křeslo k dispozici. 10 lůžek pohodlně pro až 12 osob, pokud jsou děti. Při plném obsazení cena od 280,-Kč /os. a noc. - cena 19. 900,- Kč za ..

Cena dohodou
Prachatice
9. 5.
út
Bengálské kočičky

Bengálská kočka - chovatelská stanice Bengi Valern nabízí bengálské kočičky s PP v barvě sněžný mramor, nar. 1. 11. 2016, jsou očkovaná, opatřená čipem a europasem, odchovaná v bytě. 12. 000 Kč.

12.000,-
Prachatice
24. 2.
pátek
Prodám černé indické běžce

Nabízím k odběru 8. měsíční indické běžce černého zbarvení (kačery).

150,-
Prachatice
30. 1.
pondělí
Německý ovčák - štěňata

Německý ovčák - CHS Leptáč nabízí dvě štěňátka fenky s PP po velmi kvalitních rodičích. O: Šamp. Zamp z Krupičkova mlýna, M: CAJC,BOJ, V Zanne Leptáč. Štěňata jsou silná v kostře, silné hlavy, krásné v pigmentu, výborné povahy. Kvalitně a pravidelně krmeno, ..

Cena dohodou
Prachatice

Stránka: 1

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS