Královéhradecký kraj  x zrušit filtr

Inzerce Nové Město nad Metují

Přehled inzerátů  
1. 7.
neděle
Foto není k dispozici Prodám Fenku - Yorkšírský terriér

Chovatelská stanice nabízí krásnou fenečku Jolanku po úspěšných rodičích. Fenka má krásnou hlavu s krátkým čumáčkem, bude menšího vzrůstu okolo 2 kg v dospělosti, velmi přátelská povaha, čipovaná, očkovaná s pasportem. Pouze jako rodinného mazlíčka, ne do chovu ! ..

17.000,-
Nové Město nad Metují
3. 6.
neděle
Alu kola Ford

Prodám alu kola Ford 6,5 J X 16 H2 ET 47,5 ,+ letní gumy 40% 205/55- R16

4.000,-
Nové Město nad Metují
5. 5.
sobota
DĚTSKÝ DOMEČEK NA KOLEČKÁCH PO RENOVACI

Použitý dětský zahradní domeček po renovaci. Originální dětský zahradní domeček na kolečkách, ve kterém si mohou děti hrát za každého počasí. Mohou v něm psát úkoly, hrát karty a různé hry a ty statečnější v něm mohou i spát. Vždy budou v suchu, protože podlaha ..

19.900,-
Nové Město nad Metují
17. 4.
út
DĚTSKÝ DOMEČEK NA KOLEČKÁCH VELKÁ SLEVA

Dětský zahradní domeček-sleva Dětský domeček na zahradu z výstavy-VELKÁ SLEVA Originální dětský zahradní domeček na kolečkách, ve kterém si mohou děti hrát za každého počasí.Mohou v něm psát úkoly, hrát karty a různé hry a ty statečnější v něm mohou i spát . Vždy ..

27.900,-
Nové Město nad Metují
21.10.
sobota
Prodám koberec

Prodáme koberec,je úplně nový,nepoužitý. Šířka 1 m, délka 4,22 m a na každé straně 13 cm zastřihlí.Bohužel se nám nevešel pod dveře. Původní cena byla 2000Kč, ted necháme za 1000Kč.

1.000,-
Nové Město nad Metují
17. 8.
čtvrtek
Štěňata Německého ovčáka.

Máme k dispozici štěňata mužského a ženského německého ovčáka. Jsou vyšetřováni veterinářem, mikrokozlí a očkováni. Velmi milující a milující a hledáme pro ně stejně milující a nádherné navždy domovy.

Cena dohodou
Nové Město nad Metují

Stránka: 1

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS