Královéhradecký kraj  x zrušit filtr

Inzerce Dobruška

Přehled inzerátů  
31. 3.
út
Foto není k dispozici Poptávám štěně Chodského psa - fenku

Dobrý den, rád bych si pořídil štěňátko chodského psa. Štěňátko by bylo v dobrých rukou, už jsme měli chodského psa (fenku) dvakrát a byli jsme navzájem velice spokojení. Štěňátko by mělo výběh a pravidelné a četné procházky do okolní přírody, jelikož jsem na ..

Cenu nabídněte
Dobruška
17.12.
út
Renault Scenic II

Prodám Renault Scenic II, benzín, registrace 4/2004, najeto 184,000 km, objem 1,6, výkon 83 kW, nová STK do 5. 12. 2021. V ceně zimní pneu Goodyear na discích. Opotřebení odpovídá najetým km. Cena 35.000 Kč.

35.000,-
Dobruška
25.10.
středa
Prodám kvalitní štěńata s PP - pejska a fenku

Prodám kvalitní béžové štěně s PP - fenku a pejska, vhodné pro výstavy a chov i jako domácí mazlík, odběr možný ihned, po výborných a zdravotně vyšetřených rodičích, oba vyšetření luxace pately 0/0, matka vyšetření na PDE - N/N. Je očkovaná, odčervená, čipovaná, ..

5.000,-
Dobruška
21. 1.
sobota
Foto není k dispozici Varování před nesolidní firmou

Jsem jedním z mnoha postižených bývalých zaměstnanců, kteří z důvodu nevyplácení mezd dali výpověď a po ukončení pracovního poměru u firmy Str. KT-CZ s.r.o.z Nového Města nad Metují se nedočkali výplaty a již rok se s touto firmou soudíme. Při pohovoru je to samý ..

Cena v textu
Dobruška

Stránka: 1

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS