Liberecký kraj
Česká Lípa    Frýdlant    Jablonec nad Nisou    Jilemnice    Liberec    Nový Bor    Semily    Tanvald    Turnov    Železný Brod    
  x zrušit filtr

Inzerce Železný Brod

Přehled inzerátů  
19. 9.
sobota
Okouzlující štěňátka yorkie

Úžasná štěňátka šálku Yorkie Úžasná štěňátka šálku Yorkie. Máme nejkrásnější vrh kvalitních štěňátek Yorkshire Terrier. Velmi zdravá a hravá štěňata s velkými temperamenty hledající milující domovy, štěňata byla vychována s dětmi a jsou velmi dobrá s ..

Cena dohodou
Železný Brod
30. 5.
sobota
Foto není k dispozici Malou garsoniéru v centru Železného Brodu pronajmu

Dlouhodobě pronajmu garsoniéru s novou koupelnou a kuchyňkou ve druhém patře v centru města Železný Brod. Nájemné činí pouze 4200 korun plus úhrada energií, vratná kauce 5000 korun. Vhodné pro jednu pracující osobu. V místě veškerá občanská vybavenost, autobusové nádraží ..

4.200,-
Železný Brod
23. 5.
sobota
Foto není k dispozici Garsoniéru v centru Železného Brodu pronajmu.

Slušnému pracujícímu člověku pronajmu pěknou malou garsoniéru. Nájemné pouze 4000 Kč plus úhrada energií. Vratná kauce 5000 Kč.

4.000,-
Železný Brod
14. 5.
čtvrtek
Foto není k dispozici Pronajmu malou garsoniéru v Železném Brodě.

Dlouhodobě pronajmu malou garsoniéru v Železném Brodě. Nájemné 4000 korun, úhrada energií dle záznamů na měřidlech, vratná kauce 5000 korun. Vhodné pro jednu pracující osobu. RK ne.

4.000,-
Železný Brod
2. 3.
pondělí
Foto není k dispozici MALÁ GARSONIÉRA V CENTRU ŽELEZNÉHO BRODU K PRONAJ

Dlouhodobě pronajmu na náměstí v Železném Brodě malou zrenovovanou garsoniéru. Nová koupelna, kuchyňský kout, klidné prostředí. K dispozici výtah, 2. patro. Vhodné pro jednu pracující osobu. Nájemné činí pouze 4000 Kč plus úhrada energií, vratná kauce 5000 Kč. Vhodné pro ..

4.000,-
Železný Brod
22. 2.
sobota
Foto není k dispozici Malou garsoniéru v centru Železného Brodu pronajmu

Malou garsoniéru 19 m2 plochy s příslušenstvím vhodnou pro jednu pracující osobu pronajmu dlouhodobě v centru Železného Brodu. V místě veškerá občanská vybavenost. Autobusové nádraží s výbornými spoji kamkoliv vzdálené 2 minuty chůze, vlak 10 minut. Nová koupelna, nová ..

4.000,-
Železný Brod
22. 1.
středa
Foto není k dispozici Levný pronájem garsoniéry v Železném Brodě.

DLOUHODOBĚ PRONAJMU ZRENOVOVANOU GARSONIÉRU V ŽELEZNÉM BRODĚ. VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST V MÍSTĚ. KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ PODKRKONOŠÍ. GARSONIÉRA JE ZA CENU NÁJMU 4200 KČ PLUS ÚHRADA ENERGIÍ NA MĚŘICÍCH ZAŘÍZENÍCH. KAUCE ČINÍ POUZE 5000 KČ, ZVÍŘE V POKOJI JE MOŽNÉ MÍT.

4.200,-
Železný Brod

Stránka: 1

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS