Středočeský kraj
Benešov    Beroun    Brandýs nad Labem    Čáslav    Černošice    Český Brod    Dobříš    Hořovice    Kladno    Kolín    Kralupy nad Vltavou    Kutná Hora    Lysá nad Labem    Mělník    Mladá Boleslav    Mnichovo Hradiště    Neratovice    Nymburk    Poděbrady    Příbram    Rakovník    Říčany    Sedlčany    Slaný    Vlašim    Votice    
  x zrušit filtr

Inzerce Beroun

Přehled inzerátů  
Včera
Altány na Vaši zahradu - celá ČR

Stavby, jenž mají nepochybně vlastní charakter. V případě, že nejste příznivci kompromisů a zastírání, pak jsou právě tyto stavby určené přímo pro Vás. Stabilní konstrukce a svérázná sebejistota je u našich altánů výrazně zjevná. Jedinečný design bude skvělou ..

31.400,-
Beroun
13. 1.
středa
Měsíční Svit

Dobrý den, chceme vám představit náš nový výrobek, který jsme nazvali Měsíční svit, podle záře, kterou vydává a která lahodí oku, pohladí na duši a je světlem pro lepší zítřky. Je to precizní a originální, puncem opatřená tvorba, dodávající pozitivní energii. Tento ..

Cena nerozhoduje
Beroun
7. 1.
čtvrtek
Výroba, oprava, renovace reprobeden

Dobrý den, dovolte mi představit firmu MikeyRepro, která se zabývá výrobou, opravou i renovací reprobeden dle přání zákazníka na míru. Rádi vám pomůžeme vybavit si vaši domácnost i auto kvalitním zvukem. Precizní práce a špičkový zvuk za rozumnou cenu, která se odvíjí ..

Cena v textu
Beroun
26.12.
sobota
Altány pro Vaši zahradu

Stavby, jenž mají nepochybně vlastní charakter. Pokud nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou právě tyto stavby určené přímo pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně zjevná. Jedinečný styl bude výbornou vizitkou Vaší ..

31.400,-
Beroun
12.12.
sobota
Kávovar Dolce gusto

Prodám kávovar Dolce Gusto.Jako nový,málo používaný.

Cenu nabídněte
Beroun
1.12.
út
Foto není k dispozici Stanley FX baby blue

Koupím kytarový efekt stanley FX baby blue. Nabídněte.

Cenu nabídněte
Beroun
16.11.
pondělí
Montovaná garáž s omítkou - celá ČR

U nás najdete jinou možnost zděné garáže s extra nižší cenou než je cena garáže zděné. Plusem této garáže je nejen cena, ale i její možná přemístitelnost a to, že ji můžete mít postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 nepotřebujete stavební povolení. Jde o ..

55.000,-
Beroun
9.11.
pondělí
Foto není k dispozici Užijte si Čechy po svém, cestujte jinak!

Zkuste cestovat tentokrát trochu jinak. Podívejte se na náš web www.cechynamiru.cz a vyzkoušejte si naše služby. Připravíme pro Vás veškeré podklady a informace, v souladu s Vašimi požadavky a přáními. Jak si užijete výlet nebo celou dovolenou, je jen a jen na Vás. Naše služby ..

Cena dohodou
Beroun
24.10.
sobota
Foto není k dispozici Chalupy na prodej

Koupíme chalupu 3+1 s vodou na vlastním pozemku ve Středočeském kraji

Cenu nabídněte
Beroun
20.10.
út
Plechové garáže v AKCI - v ceně doprava a montáž

Plechové garáže od výrobce. Cena již od 8700 Kč. Akce - garáž 3x5m - 12 600 Kč, montáž v ceně, po celé České republice! Kompletní nabídka zde: http://www.bomstal.eu Prodáváme i skladové mont. haly. Jedinečná nabídka - doplatek na barevný akrylový plech jen 10%. Akce - ..

8.700,-
Beroun
20.10.
út
Foto není k dispozici Daruji za odvoz 2 sektorové skříně

Daruji za odvoz v Řevnicích

10,-
Beroun
19.10.
pondělí
Koťátka od služební kočičky - zdarma

Evropská kočka domácí - na firmě máme služební kočičku. Po nočních toulandách je z toho outěžek, 6 koťátek, *27. 8. 2020. Tatínek ze sousedství jen kouká, kde by co smlsnul. Všichni jsou hýčkaní. Dostávají maso od řezníka, smetánku z marketu i kapsičky. "My, ..

Daruji
Beroun
12.10.
pondělí
Hodinový manžel

Potřebujete udělat drobnou opravu v bytě, v domě, nebo na zahradě? Pro tyto případy nabízím služby hodinového manžela pro Zdice, Beroun, Hořovice a okolí. Zabývám se prací s nářadím, montáže, demontáže nábytku i kuchyní, drobnými opravami, malováním místností, ..

Cena v textu
Beroun
14. 9.
pondělí
Kotce pro psy, doprava a montáž zdarma - celá ČR

Vyrábíme kotce. Různé rozměry: od 2x2 do 4x3m. Celopozinkované. Velikost se mění po 50cm. Základní provedení je kotec se přístupem, střechou s pozinkovaného trapézového plechu, bez podlahy. Nejprodávanější: 2x2m - 8.300,- Kč 3x2m - 9.000,- Kč Doručení i instalace je ..

8.300,-
Beroun
6. 9.
neděle
Foto není k dispozici Zakrslý beránek -MINILOP

Nabízím zakrslé králíčky - 100% Minilop. Každý králíček dostane Rodný list a krmení do začátku.Odběr již možný.Více info a foto rodičů na našich stránkách https://minilop-kuky4.webnode.cz

Cena dohodou
Beroun

Stránka: 1 2 3 4

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS