Středočeský kraj
Benešov    Beroun    Brandýs nad Labem    Čáslav    Černošice    Český Brod    Dobříš    Hořovice    Kladno    Kolín    Kralupy nad Vltavou    Kutná Hora    Lysá nad Labem    Mělník    Mladá Boleslav    Mnichovo Hradiště    Neratovice    Nymburk    Poděbrady    Příbram    Rakovník    Říčany    Sedlčany    Slaný    Vlašim    Votice    
  x zrušit filtr

Inzerce Poděbrady

Přehled inzerátů  
24.11.
sobota
Foto není k dispozici Hledám milovníka psů na venčení psa mopse

Jsem upoutána na invalidní vozík, bydlím v Krátké ulici 333 Poděbrady a hledám ochotného milovníka psů, který by mohl venčit psa mopse. Odměna dohodou.

Cena dohodou
Poděbrady
18. 7.
středa
Foto není k dispozici Jídelní kulatý - roztahovací stůl

Nabízím kulatý roztahovací stůl průměr 90cm (po roztažení elipsa 90 x 120 cm), výška 74 cm, barva olše, stav bez poškození (málo používaný). K tomuto stolu jsou i 4 židle čalouněné (tmavě modré) - stav výborný. Obojí je možné odebrat i samostatně.

Cena dohodou
Poděbrady
25. 1.
středa
Foto není k dispozici Garáž pro moje staré auto

Dobrý den, sháním garáž nebo stodolu v Poděbradech, pro moje staré auto, na kterém plánuji do budoucna dělat, ale zatím ho potřebuji pouze někam uklidit pod střechu ideálně za symbolickou částku. Neplánuji v té garáži dělat žádné velké opravy na autě, opravdu se jedná ..

Cena v textu
Poděbrady

Stránka: 1

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS