Jihočeský kraj
Blatná    České Budějovice    Český Krumlov    Dačice    Jindřichův Hradec    Kaplice    Milevsko    Písek    Prachatice    Soběslav    Strakonice    Tábor    Trhové Sviny    Třeboň    Týn nad Vltavou    Vimperk    Vodňany    
  x zrušit filtr

Inzerce České Budějovice

Přehled inzerátů  
16. 8.
pátek
Vynikající miniaturní špiclští štěňata

Připraveno pro jejich nové navždy domovy !!! Vynikající miniaturní štěňata pomeranianů !! Máme dvě dívky a dva kluky a čekáme, až najdeme nové rodiny. Byli Vet zkontrolován / odčerven / převrácen / čipován. Moje štěňátka byla vychována s láskou a budou pro ně ..

Cena dohodou
České Budějovice
10. 8.
sobota
Foto není k dispozici Graviton, Tomáš Tůma

Nutně potřebuji pro syna, na ceně se určitě dohodneme :-)

Cena nerozhoduje
České Budějovice
9. 8.
pátek
Krásné štěně yorkšírského teriéra

Máme jedno krásné štěně yorkšírského teriéra. Naše malá štěňátka budou hračka a při plném růstu budou mít hmotnost přibližně 2 až 2,3 libry. Maminka je malé velikosti. Máma a táta jsou rodokmen, ale nezaregistrovali jsme štěně jako vhodné pouze jako rodinné ..

Cena dohodou
České Budějovice
6. 8.
út
Foto není k dispozici Spěchá

Dobrý den, rádi bychom v okolí Prachatic,Strakonic, Netolic, Vodňan, Písku, ČB koupili domek v hodnotě cca 800. 000 Kč na splátky do 22. 000 Kč na cca 3 roky, při podpisu smlouvy složíme 10% z ceny, domek by měl být ihned obyvatelný, 3-4+1, se zahradou nejlépe na kraji vesnice nebo ..

Cenu nabídněte
České Budějovice
1. 8.
čtvrtek
3+1 s garáží, Skuherského, Č.Budě.

Pronajmu zař. studentský byt 3+1, 80m2, s garáží ve dvoře. Skuherského 51, České Budějovice, klidný, zděný dům. Nekuřácký byt, bez větších zvířat. Lodžie v mezipatře. Čtvrté patro bez výtahu. Garáž ve dvoře k dispozici. Orientace jih dva neprůchozí pokoje 21 m2, max. ..

Daruji
České Budějovice
31. 7.
středa
Vážná obchodní příležitost

Každý má šanci – Půjčky, exekuce, insolvence, směnky. 40.000. – 1.800.000. Hledáte půjčku, chcete vyřešit exekuce, máte zájem o insolvenci. Máme řešení opravdu zcela pro každého. Můžete se na nás spolehnout nabízíme kvalitu a několikaletou praxi. Pomůžeme Vám ..

Cena dohodou
České Budějovice
29. 7.
pondělí
Rodinný dům 135m2, pozemek 322m2

Prodej řadového rodinného domku z poč. 80. let v Českých Budějovicích,Čtyři Dvory, vilová čtvrť. Dvoupodlažní zděný rodinný domek s pozemkem a zahradou v klidné části města, garáž s technickým zázemím (kotelna a dílna), byt 2+1 s přísl. Informace na telefonu.

5.000.000,-
České Budějovice
25. 7.
čtvrtek
Miniaturní yorkšírský teriér štěňata

Miniaturní štěňata yorkšírských teriérů připravená najít domy, které jedí kuře a rýži, ale milují suché jídlo Iams. Všechna štěňata byla odčervena a odčervena, byla mikročipována a zkontrolována, zda čip funguje. Štěňata byla vykoupána a jsou zvyklá na většinu ..

Cena dohodou
České Budějovice
23. 7.
út
Husky štěňata bez PP.

Jsme okouzlující ČB mužskou a ženskou sibiřský Husky štěňata! Prostě nemůžeme čekat na někoho hrát a dlouhé procházky. Jak Programmed jsi? Prozatím jsme se vyplazil, očkovaná a s čipy. Pokud nás najdete okouzlující a hoden být dobré společníky pro vás, jsme vám k ..

6.000,-
České Budějovice
19. 7.
pátek
Nabídka Ara Ararauna

Ockované Ara Ararauna papoušci s dokumenty pro více informací a fotografii kontaktujte (Terezaa-smidova@seznam.cz )

3.500,-
České Budějovice
18. 7.
čtvrtek
Bearded Collie

3,5 měsíční modrobílý pejsek a černobílá fenka. Oba s PP. Štěňata jsou 5x odčervená, čipovaná, již jsou plně naočkovaná, další očkování až za rok. S kupní smlouvou. S chovem a s péčí o srst a podobně mohu poradit, toto plemeno (a žádné jiné) chovám již 33 let. ..

15.000,-
České Budějovice
1. 7.
pondělí
Koupím!! Všechny vozy všech značek

Koupím!!!! Váš užitkový a osobní vůz značky Toyota (Hiace) (Mazda E) (Mitsubishi L 300) (Corolla) (Carina) (Liteace) (Hilux) (Urvan). (Transporter T4 T5). Vše od roku 1988 - 2002 (za vámi stanovenou cenu). Stav vašeho vozidla u mně nerozhoduje, pouze jeho věk a motor - (benzin, nafta). ..

Cena nerozhoduje
České Budějovice
1. 7.
pondělí
Americký bandog - nabídka štěňat

Americký Bandog. Otec Buster The Gates of Hell, matka Harley Andante. Rodiče pracovně vedený. Štěňata jsou v kontaktu s lidmi i dětmi a dalšími psy. K odběru budou od 2. 7. 2019, budou očkovaná a odčervená, s rodokmenem. Bandog při správné výchově miluje děti a celou svou ..

Cena dohodou
České Budějovice
9. 6.
neděle
Foto není k dispozici VYMĚNÍM NEBO PRODÁM BERÁNKA

Vyměním za ovečky nebo prodám letošního beránka, čistokrevný Suffolk, 35kg, krásně stavěný.

Cenu nabídněte
České Budějovice
8. 6.
sobota
Prodám Kapucinsky opice

Ockované Kapucinsky opice s dokumenty pro více informací a fotografii kontaktujte (hana-pinkova@seznam.cz )

3.500,-
České Budějovice

Stránka: 1 2 3 4 5 ...10

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS