Olomoucký kraj
Hranice    Jeseník    Konice    Lipník nad Bečvou    Litovel    Mohelnice    Olomouc    Prostějov    Přerov    Šternberk    Šumperk    Uničov    Zábřeh    
  x zrušit filtr

Inzerce Olomouc

Přehled inzerátů  
14. 4.
středa
Foto není k dispozici Prodej kakariki

Prodam dvě samičky kakariki rudočelá ,cena 400Kč. za kus.

400,-
Olomouc
10. 4.
sobota
Foto není k dispozici Pronájem

Starší manželé nabízejí pronájem bytu 2+kk v přízemí rodinného domku v klidové oblasti olomouci povlu po dohodě z využitím dvorku a zahrádky, cena 8000 kč měsíčnš včetně energií od 1.6.2021

8.000,-
Olomouc
29. 3.
pondělí
Foto není k dispozici 3 naklíčená semena Asimina Triloba

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Asimina Triloba „Banán severu“ pocházející z východního pobřeží severní Ameriky je v našich klimatických podmínkách mrazuvzdorný opadavý strom snášející teploty až do –22°C, produkující velmi atraktivní ovoce, vyznačující se ..

60,-
Olomouc
24. 3.
středa
Foto není k dispozici Semena Hrách cukrový Rampicante Mangiatutto Taccol

Nabízíme k prodeji semena Hrách cukrový Rampicante Mangiatutto Taccola: Hrách cukrový (Pisum sativum) Rampicante Mangiatutto Taccola je pozdní italská popínavá odrůda, která produkuje mnoho velkých, dlouhých, středně zelených lusků se 7 – 8 zrny. Hrách je nenáročná ..

15,-
Olomouc
24. 3.
středa
Foto není k dispozici Semena Hrách dřeňový Kudrnáč

Nabízíme k prodeji semena Hrách dřeňový Kudrnáč: Hrách dřeňový (Pisum sativum) Kudrnáč je polopozdní odrůda patřící mezi tzv. afila (bezlistý) typ. Listy jsou přeměněny v úponky, světle zelené palisty jsou větší. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně ..

12,-
Olomouc
24. 3.
středa
Semena Agave chrysantha

Nabizíme k prodeji semena Agave chrysantha – Golden Flowered Agave: Agave chrysantha – Golden Flowered Agave je fascinující a krásný druh agáve, který se vyskytuje v USA, v Sonorské poušti na území Arizony, ve výškách 700 – 2300 m n. m. Úzce souvisí s Agave palmeri, od které ..

28,-
Olomouc
24. 3.
středa
Foto není k dispozici Semena agáve

Nabízíme k prodeji semena applanata – Maguey de Ixtle: Agave applanata – Maguey de Ixtle je krásný druh agáve, který je rozšířený v severním a východním Mexiku až do nadmořské výšky 2400 m. Obvykle solitérní rostlina o výšce 50 – 100 cm a průměru růžice až 2 m, s ..

28,-
Olomouc
24. 3.
středa
Semena bazalky Bazalka Italiano Classico

Nabízíme k prodeji semena bazalky Bazalka Italiano Classico: Bazalka Italiano Classico – oblíbená jednoletá, velmi aromatická bylina pocházející z Itálie, dorůstající výšky 60 až 90 cm, vyznačující se středně velkými, oválnými, světle zářivě zelenými listy se ..

15,-
Olomouc
23. 3.
út
Naklíčená semena Palma Dypsis decaryi

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Palma Dypsis decaryi: Dypsis decaryi je jedna z nejhezčích palem rostoucích na Madagaskaru. V původním prostředí v deštných pralesích na území národního parku Andohahela zbývá jen asi 1000 exemplářů. V kultivaci je však oblíbená. ..

22,-
Olomouc
23. 3.
út
Naklíčená semena palma Washingtonia filifera

Nabízíme k prodeji naklíčená semena palma Washingtonia filifera: Washingtonia filifera je nádherná robusní rychle rostoucí palma pocházející z polopouští Kalifornie v USA. Mohutný kmen je pokryt zbytky listů, které vytvářejí kryt. Vějířovité listy šedozelené barvy mají ..

18,-
Olomouc
23. 3.
út
Semena Rajče Bejbino

Nabízíme k prodeji semena Rajče Bejbino: Rajče Bejbino F1 hybrid – tato odrůda rajčete je tyčková (indeterminantní), velmi raná, rychle rostoucí a úrodná odrůda, vyznačující se menšími, pevnými plody vynikající chuti, vhodnými ke skladování. Rajčata jsou díky své ..

20,-
Olomouc
23. 3.
út
Foto není k dispozici Zvýhodněná sada semen Rajče Bejbino

Nabízíme k prodeji zvýhodněná sada semen Rajče Bejbino: Rajče Bejbino F1 hybrid – tato odrůda rajčete je tyčková (indeterminantní), velmi raná, rychle rostoucí a úrodná odrůda, vyznačující se menšími, pevnými plody vynikající chuti, vhodnými ke skladování. Rajčata ..

160,-
Olomouc
18. 3.
čtvrtek
Arménská okurka Tortarello Verde Barese

Nabízíme k prodeji semena Arménská okurka Tortarello Verde Barese : Arménská okurka (Cucumis melo var. Flexuosus) nebo také „divoká okurka“ Tortarello Verde Barese je hojně plodící rostlina, která snadno a rychle roste. Pochází z Itálie a z botanického hlediska je to málo ..

21,-
Olomouc
18. 3.
čtvrtek
Arménská okurka

Nabízíme k prodeji semena Arménská okurka: Arménská okurka (Cucumis melo var. Flexuosus) nebo také „divoká okurka“ Tortarello Bianco Abruzzese je hojně plodící rostlina, která snadno a rychle roste. Pochází z Itálie, z městečka Abruzzi a z botanického hlediska je to málo ..

21,-
Olomouc
18. 3.
čtvrtek
Semena okurka salátová Cubit

Nabízíme k prodeji semena okurka salátová Cubit: Okurka salátová Cubit (Cucumis sativus) pocházející z Ameriky je časná odrůda, s válcovitými, asi 22 cm dlouhými plody s tmavě zelenou hladkou kůží. Dužnina má zelenožluté zbarvení uprostřed s bílými semeny. Okurky jsou ..

15,-
Olomouc

Stránka: 1 2 3 4 5 ...9

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS