Olomoucký kraj
Hranice    Jeseník    Konice    Lipník nad Bečvou    Litovel    Mohelnice    Olomouc    Prostějov    Přerov    Šternberk    Šumperk    Uničov    Zábřeh    
  x zrušit filtr

Inzerce Prostějov

Přehled inzerátů  
15. 4.
pátek
Omítnutá montovaná garáž - celá ČR

U nás najdete alternativu pro zděnou garáž s výrazně nižší cenou než najdete u garáže zděné. Výhodou této garáže je nejen cena, ale také její možná přemístitelnost a to, že ji máte postavenou v průběhu jednoho dne. Do 25m2 není nutné stavební povolení. Jde o ..

55.000,-
Prostějov
23. 3.
středa
REISCH typ R24, NÁVĚS WALKINGFLOOR

REISCH typ R24, varianta D3V, návěs s posuvnou podlahou (Walkingfloor) 1.registrace 03.04.2017 podlaha Cargofloor (síla 6mm + dálkové ovládání) nápravy SAF, zvedací náprava, kotoučové brzdy, ABS, EBS WABCO, RSS, lávka, rolovací plachta, vnitřní posuvná stěna, schránka na ..

725.000,-
Prostějov
15. 3.
út
Škoda litá kola 16“

Prodám 4x originální litá kola Škoda 16“ i se zimními pneu 205/55, rozteč 5x 112 mm. Vhodné na Škodu Octavia, Superb atd. Cena 4.900 Kč.

4.900,-
Prostějov
16. 2.
středa
Rozvoz bedýnek po cele ČR

Teď už nikam nemusíte, rozvoz až k Vám domů. Dopřejte si moře vitamínů z pohodlí domova. Vitamínový servis Vám doveze čerstvé ovoce a zeleninu přímo k Vám domů. Dostupné po celé ČR. www.vitaminovyservis.cz

Cena dohodou
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Lycium Chinese – Kustovnice čínská

Nabízíme k prodeji semena Lycium Chinese – Kustovnice čínská Lycium chinese "Kustovnice Čínská" pochází z Asie a v našich podmínkách je plně mrazuvzdorná. Patří mezi lilkovité rostliny. Květy jsou oboupohlavní, je samosprašná. Kustovnice je poměrně vzrůstný, ..

20,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Cibule Dorata Di Parma

Nabízíme k prodeji semena Cibule Dorata Di Parma Cibule Dorata Di Parma (Allium cepa) neboli „ zlatá cibule“ je odrůda pocházející z Itálie, typická svými velkými a pevnými plody jemné chuti s dlouhou skladovatelností. Cibule je vhodná do čerstvých zeleninových salátů, na ..

17,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Arménská okurka Tortarello Bianco Abruzzese

Nabízíme k prodeji semena Arménská okurka Tortarello Bianco Abruzzese: Arménská okurka (Cucumis melo var. Flexuosus) nebo také „divoká okurka“ Tortarello Bianco Abruzzese je hojně plodící rostlina, která snadno a rychle roste. Pochází z Itálie, z městečka Abruzzi a z ..

24,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Delonix Regia - Ohňový strom

Nabízíme k prodeji semena Delonix Regia - Ohňový strom Delonix Regia "ohňový strom" je endemitem Madagaskaru, odkud se rozšířil pro svoji krásu do celého světa. Byl zařazen mezi top 5 nejkrásnějších stromů světa. Listy tohoto stromu jsou drobné, ale složené, dvakrát ..

25,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Bazalka -Basilico a foglia di lattuga S. Valentino

Nabízíme k prodeji semena Bazalka - Basilico a foglia di lattuga S. Valentino Basilico a foglia di lattuga S. Valentino (Ocimum basilicum) je oblíbená Italská odrůda bazalky s 2-5 cm velkými, světle zelenými, mírně prohnutými listy, které jsou velice ceněny pro svoji velmi ..

15,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Paprika Dumas

Nabízíme k prodeji semena Paprika Dumas Paprika Dumas (Capsicum annuum L.) je poloraná odrůda sladké papriky určena pro pěstování na záhoně, do skleníků a foliovníků a protože je rostlina široce rozvětvená, zato menšího vzrůstu (asi 60 cm), je možné ji úspěšně pěstovat ..

17,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Chilli Habanero Orange Devil

Nabízíme k prodeji semena Chilli Habanero Orange Devil Chilli paprička Habanero Orange Devil (Capsicum chinense) je zrejmě stabilní kříženec rodu Capsicum chinense a Capsicum annuum. Pochází pravděpodobně z USA. Rostlina ve formě keříku je kompaktní, velmi plodná a při své ..

29,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Chilli Chinese Five Color

Nabízíme k prodeji semena Chilli Chinese Five Color Chilli Chinese Five Color (Capsicum annuum) velmi raná a jedna z nejvíce barevných odrůd chilli pocházející z Číny, vyznačující se nejen krásou rostliny, ale i lahodnými plody, jejichž pálivost se pohybuje mezi 10.000 – 30.000 ..

23,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Rajče Clackamas Blueberry „borůvka“

Nabízíme k prodeji semena Rajče Clackamas Blueberry „borůvka“ Rajče Clackamas Blueberry „borůvka“ (Solanum lycopersicum) je tyčková (indeterminantní) odrůda koktejlových rajčátek vyznačující se netradičně zbarvenými plody s vynikající příchutí, vhodnými jak k ..

26,-
Prostějov
3. 2.
čtvrtek
Rajče Costoluto Fiorentino

Nabízíme k prodeji semena Rajče Costoluto Fiorentino Rajče Costoluto Fiorentino je tyčková (indeterminantní) odrůda s většími žebrovanými plody steakového typu, pocházející z Florencie. Pevné masité plody se sladkou ovocnou příchutí obsahují málo semen. Jsou vhodné ..

16,-
Prostějov
26.12.
neděle
Foto není k dispozici Slivovice

Prodám kvalitní slivovici švestka

250,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...62

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS