Olomoucký kraj
Hranice    Jeseník    Konice    Lipník nad Bečvou    Litovel    Mohelnice    Olomouc    Prostějov    Přerov    Šternberk    Šumperk    Uničov    Zábřeh    
  x zrušit filtr

Inzerce Prostějov

Přehled inzerátů  
19.11.
pátek
Jedle kavkazská

Nabízíme k prodeji semena Jedle kavkazská: Jedle kavkazská (Abies nordmanniana), je velmi atraktivní a možná nejkrásnější jedle našeho klimatu, která je pěstována jako okrasná dřevina a také se prodává jako vánoční stromeček. Dokáže růst v nadmořských výškách do 2 ..

20,-
Prostějov
19.11.
pátek
Sazenice Palma Archontophoenix alexandrae

Nabízíme k prodeji Sazenice Palma Archontophoenix alexandrae : Archontophoenix alexandrae „Ohnivá palma“ pocházející z Austrálie je nádherná, dekorativní, elegantní, poměrně rychle rostoucí, vysoká, štíhlá palma s hladkým zeleným až světlešedým kmen a zpeřenými až 2,5 ..

25,-
Prostějov
19.11.
pátek
Sazenice Palma Phoenix reclinata

Nabízíme k prodeji Sazenice Palma Phoenix reclinata – Datlovník senegalský: Phoenix reclinata – Datlovník senegalský je dvoudomá palma pocházející z tropické části Afriky, Komorských ostrovech a z Madagaskaru, kde roste v deštných pralesích, monzunových lesích a skalnatých ..

28,-
Prostějov
19.11.
pátek
Hrách dřeňový Zázrak z Kelvedonu

Nabízíme k prodeji semena Hrách dřeňový Zázrak z Kelvedonu Hrách dřeňový (Pisum sativum) odrůda Zázrak z Kelvedonu je raná odrůda, která je odolná proti suchu. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je ..

12,-
Prostějov
19.11.
pátek
Chilli Carolina reaper

Nabízíme k prodeji semena Chilli Carolina reaper Carolina Reaper chilli (Capsicum Chinenses) – nejpálivější odrůda chilli papriček na světě, vyznačující se plody netradičního tvaru a pálivostí okolo 2 200 000 SHU. Papričky jsou vhodnou přísadou jak v čerstvém, tak i v ..

40,-
Prostějov
19.11.
pátek
Chilli Jalapeňo Multicolor

Nabízíme k prodeji semena Chilli Jalapeňo Multicolor Chilli paprička Jalapeňo Multicolor (Capsicum annuum) je okrasná keříková rostlina s jedlými a chutnými plody pocházející z Jižní Ameriky. Listy jsou zelené a lehce fialově lemované, květy bílé a celkově je keřík ..

26,-
Prostějov
19.11.
pátek
Rajče Black Truffle

Nabízíme k prodeji semena Rajče Black Truffle Rajče Black Trufle je nová tyčková (indeterminantní) odrůda s atraktivně zbarvenými lahodnými velmi sladkými a silně aromatickými plody odolnými vůči popraskání a chorobám, vhodnými ke krájení do salátů, na přízdobu pokrmů, ..

16,-
Prostějov
19.11.
pátek
Rajče Dark Galaxy

Nabízíme k prodeji semena Rajče Dark Galaxy Rajče Dark Galaxy, v překladu Temná galaxie, je tyčková (indeterminentní) pocházející ze státu Kalifornie v USA. Odrůda z roku 2014 vyvinutá Bradem Gatesem na farmě Wild Boar. Rostlina je velmi plodná, má husté zelené listoví a ..

29,-
Prostějov
19.11.
pátek
Kaktus Lobivia cinnabarina var. walterspielii R 73

Lobivia cinnabarina var. walterspielii R 73 je kaktus z naleziště v Bolívii, z departmentu Potosi. Nejznámější je pod názvem Lobivia walterspielii. Je jedním z morfologické nebo místní formy velmi variabilní Echinopsis cinnabarina, známý také pod názvem Echinopsis oligotricha. ..

18,-
Prostějov
19.11.
pátek
Bazalka Mammuth

Nabízíme k prodeji semena Bazalka Mammuth Bazalka Mammuth (Ocimum basilicum) je velmi oblíbená bylina výnosné odrůdy pocházející z Indie s výrazným specifickým aroma. Tato rostlina, vysoká asi 50 cm, je charakteristická hojným počtem listů a její list je největší ze všech ..

13,-
Prostějov
18.11.
čtvrtek
Čokoládová štěňátka Labradorského Retrievera

CHS Lucci Rittr nabízí nádherná štěňátka s PP Labradorského Retrievera po zdravých a výstavních rodičích. Více info na tel. 774 940 939

35.000,-
Prostějov
12.11.
pátek
Hrách dřeňový Oskar

Nabízíme k prodeji semena Hrách dřeňový Oskar Hrách dřeňový (Pisum sativum) odrůda Oskar je velmi raná bohatě olistěná odrůda. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především ..

12,-
Prostějov
12.11.
pátek
Hovenia Dulcis - Dužistopka sladká

Nabízíme k prodeji semena Hovenia Dulcis - Dužistopka sladká Hovenia Dulcis (Dužistopka sladká) z čeledi řešetlákovitých je okrasný statný opadavý keř původně pocházející z Číny, charakteristický svými chlupatými letorosty. Listy keře jsou srdčité, zašpičatělé, ..

20,-
Prostějov
12.11.
pátek
Agave stricta rubra

Nabízíme k prodeji semena Agave stricta rubra Agave stricta rubra nebo Agave stricta f. rubra je ne všemi uznávaná forma Agave stricta s načervenalými listy pocházející z Mexika, z údolí Tehuacan na jihu státu Pueblo a v severní Oaxace. Tento druh je velmi podobný Agave striata, ale ..

29,-
Prostějov
12.11.
pátek
Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský

Nabízíme k prodeji Sazenice Cycas Revoluta - Cykas Japonský: Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s ..

55,-
Prostějov

Stránka: 1 2 3 4 5 ...61

© Inzerce.net - Vaše inzerce - inzerce a bazar
Nápověda - Podmínky - RSS