Inzerce uživatele

Přehled aktuální inzerce uživatele.


Pronajmu Bez RK novostavbu 1+1 Brno, U Leskavy

Pronajmu novostavbu 1+1v novém bytovém areálu Brno - Leskava. Velmi pěkný a světlý byt. V těsné blízkosti centra a zároveň pár kroků do přírody. 2.p /5. CP bytu: 38.m2. Moderní, mimořádně energeticky úsporný byt, se sníženými náklady na topení. Výhodou je jeho ..

2 300 Kč
Brno
Pronajmu novostavbu 1+1 Brno, U leskavy, 40m2

Pronajmu novostavbu 1+kk (1+1) v novém bytovém areálu Brno - Leskava. Velmi pěkný, světlý a prostorný byt. V těsné blízkosti centra a zároveň pár kroků do přírody. 3.p /5. CP bytu: 40.m2. Moderní, mimořádně energeticky úsporný byt, se sníženými náklady na ..

2 000 Kč
Brno
Pronajmu novostavbu 1+1 Brno, U leskavy, 40m2

Pronajmu novostavbu 1+kk (1+1) v novém bytovém areálu Brno - Leskava. Velmi pěkný, světlý a prostorný byt. V těsné blízkosti centra a zároveň pár kroků do přírody. 3.p /5. CP bytu: 40.m2. Moderní, mimořádně energeticky úsporný byt, se sníženými náklady na topení. ..

2 000 Kč
Brno
Moderní kočárek Espiro Magic Protection

Kočárek Espiro Magic je žádaný, moderní kočárek s lehkým skládacím mechanismem v rukojeti a s intuitivní obsluhou. K lehkému ovládání kočárku při jízdě Vám stačí jedna ruka. Všechna jeho kola jsou odpružená. Přední jsou plně otočná s možností ..

2 490 Kč
Brno

© Inzerce.net - Vaše internetová inzerce
Nápověda - Podmínky - RSS