Inzerce uživatele

Přehled aktuální inzerce uživatele.


Zlatá retrívr štěňata pro nový domov.

Pro své nové domovy máme k dispozici 3 feny a 4 muže. Tyto krásné štěňata jsou od narození zacházely a jsou velmi dobře socializovány s dospělými a dětmi. Jsou aktualizovány na všech očkování, odčervenalé a kontrolované veterinářem

3 500 Kč
Frýdek-Místek
Muži a ženy Anglický buldok Štěňata ..

Muži a ženy Anglický buldok Štěňata .. ověřeno veterinářem očkované .. odčervená Zvedl a byl socializován kolem dětí ..

5 500 Kč
Most
KC Registered Výmarský ohař Štěňata

Dobrý den, jsme hrdí na to, že oznamujeme, že máme roztomilý vrh štěňat od našich dvou nádherných weimaranerů Molly a vůle. Všichni jsou nyní připraveni být znovu usazeni. máme vrh 4 chlapců 1 dívku. mají vynikající linie krve. mají 5 generací šampionů včetně dělnické ..

4 000 Kč
Ústí nad Labem
Nádherný vršek miniaturních kníračů štěňat

Roztomilé miniaturní štěňátka jsou připraveni. Chlapci a dívky jsou k dispozici, zdravotní vyšetření veterináře, očkování plně očkované, doposud obtěžkané a flek, dům vycvičený na papír. Oba rodiče jsou vidět. Štěňátka jsou všichni doma vyvýšená a velmi ..

3 500 Kč
Olomouc
Registrovaní Vývod toy pudl štěňata

Můj krásný stříbrný hračkový pudl Chloe vyrobil super vrh 4 štěňátek, 2 chlapce a 2 holky. Otec je černý hračkářský pudlík nazvaný Menominee Black Magic. Byli milovaní v mém domě a byli připraveni odejít. Jsou velmi dobře socializovaní. Ověřili se zdravotní stav, ..

3 500 Kč
Liberec
Maďarská Vizsla štěňata.

Tyto štěňátka jsou připraveny, jsou k dispozici i muži i ženy Jsou registrovány v Kč rodokmeny 1. očkování Zkontrolujte, zda je vet červený a flek a mít královský balíček štěňátka celoživotní podporu Tam jsou oba muži a ženy k dispozici a byly červené dva týdny ..

4 000 Kč
Plzeň
Rodokmen Basset Hound štěňata

Tyto krásné citronové a bílé, černobílé basset hound štěňata jsou nyní připraveny na své navždy domovy. Oni všichni přicházejí s úplnou registrací bez jakýchkoli doporučení, červených a fleas až do dnešního dne a všichni měli své první očkování. Bleská léčba a ..

3 500 Kč
Ostrava
5 štěňat teroristů z Bostonu

Bostonský teriér štěňata 3 holky a 2 chlapci, kteří jsou připraveni, ohromující a velmi aktivní a milující, maminka a tatínek jsou všichni tady, abys se setkal. Jsou registrovanými a čistokrevnými bostonskými teriérskými psy a jsou také všichni čistí. Jsou skvělé u dětí ..

3 500 Kč
Brno
Nádherné miniaturní švýcarské jezevčíky

Máme ohromující vrh štěňátek jezevčíka, kteří hledají své navždy domovy, jak dívky, tak i chlapce a v černé a opálené, čokoládové a opálené. Všichni byli vychováni v našem rodinném domě spolu s dalšími zvířaty a velmi živými 3 roky starými. oni jsou zvyklí na ..

3 500 Kč
Praha
Rhodéský ridgeback štěňata

5 krásných štěňat ridgebaků z vrhu 10, připravených nyní. Tyto malé krekery byly vychovány u koček kuřat a dětí v mé kuchyni. Používá se ke všem zvukům domácnosti a dalším psům. Toto je náš první vrh. Nala je maminka, která je JME jasná. Ona má bodové skóre 0. Je ..

4 000 Kč
Most
Anglický buldoček štěňata pro adopci.

Rozhodli jsme se, že bychom rádi přinesli stejné štěstí, které přinesla naší rodině ostatním, a tak jsme se rozhodli začít náš chovatelský program. Snažíme se o zdravé, šťastné, vrásčité, milující anglické buldoky, které se chovají originálním designem s ..

5 000 Kč
Most
Pomeranian štěňata. Chlapci a dívky jsou k dispozi

Maminka a táta jsou zdejší rodinní mazlíčci, kteří se mohou setkat s dětmi. Fotografie dělají tyto děti stejně jako všechny štěňata, které chtěly hrát, ne představují. Všechna štěňata mají své první očkování veterinární zdravotní prohlídka prošla mikročepelí ..

3 500 Kč
Bruntál
Boxer štěňata připravena na nový domov.

Boxer štěňata připravena na nový domov. Máme k dispozici chlapce a dívky. Jsou aktuální na všech snímcích a přicházejí s papírovými díly. Pro dotazy jen e-mailem

3 500 Kč
Česká Lípa
Obří štěňata Bullmastiff pro milující domovy.

Naše štěňátka jsou 8 týdnů a jsou připraveni na svůj nový domov. Štěňata byla očkována, veterináři byli pravidelně kontrolováni, Micro štěpeni a registrováni. Prohlížení štěňat lze provést společně s rodiči.

4 500 Kč
Břeclav
Zlatá retrívr štěňata pro nový domov

Ahoj lidi Mám vrh štěňátek Zlatý retrívr čistých plemen s papíry, 8 týdnů staré první výstřižky připravené pro nové milující domy

3 500 Kč
Ústí nad Labem
Anglické bull teriéry štěňata

2 feny a samci anglické býčí teriérské mláďata, které jsou nyní připraveny na své nové domovy. Jsou 9 týdnů stará na 10 týdnů a všichni byli ověřeni a odčerveni. Budete rádi, že tyto děti ve vašem domě vzhledem k jejich vzácné najít osobnost.Jsou velmi přátelští ..

4 000 Kč
Benešov
Roztomilá čistokrevná beagle štěňata připraven

Devět týdnů starý velmi sladký dítě přátelský domů zvýšil štěňata. S velkými disketovými ušima a spoustou štěňatých dechových polibků by tyto malé sladké srdce mohly být úžasným doplňkem jakékoli aktivní rodiny. Oba rodiče jsou chytří zdravé a přátelské ..

4 000 Kč
Plzeň
Zdravé, rozkošný Beagle štěňata

Oba rodiče Purebred, sladký temperament, inteligentní a poslušný. Rodiče jsou k dispozici 5 zbývajících štěňat, 3 muži a 2 feny Štěňátka provedli první sady očkování Kontakt pro více informací

4 000 Kč
Bílina
Super rozkošný miniaturní štěňátka štěňátek

Super roztomilé štěňátka. Tak jemné a láskyplné. Mám jednoho muže a jednu ženu. Toto je skvělé plemeno pro rodiny s dětmi. Jsou velmi zdravé a mají všechny papíry na zdraví. Skvělé s dětmi a dalšími domácími mazlíčky. a přichází s příslušenstvím

3 000 Kč
Brno
Štěňata německého ovčáka pro nový domov.

Výjimečná vrh pro rodinný dům. Štěňátka by měla být normální až výše, s vynikajícím pohonem, zvukovým charakterem a vynikajícími temperami. 3 muži a 2 feny. Štěňátka jsou černá a opálená. Štěňata jsou registrována v Kuse, mikropáskovaná, inokulovaná a ..

3 500 Kč
Praha

© Inzerce.net - Vaše internetová inzerce
Nápověda - Podmínky - RSS