Rady a tipy pro bezpečnou transakciBezpečný prodej a nákup zboží na stránkách Inzerce.net se vyznačuje těmito znaky:
 

Platba, transakce

Zvolte nejjednoduší metodu platby - hotově. Pokud je zboží příliš drahé (např. Automobil) nastavte bankovní převod po podepsání smlouvy. Neplaťte předem zálohy a nepřevádějte peníze z vašeho bankovního účtu. Pokud tak učiníte, tak činíte z vlastního rozhodnutí, Inzerce.net nezaručuje žádnou ochranu a nenese za nabízené zboží a formu transakce s prodávajícím žádnou odpovědnost.
 

Místo prodeje

Zvolte si nejaké veřejné místo, ideálně provádějte předání a transakci za doprovodu další osoby. Berte na vědomí, že prodávajícího neznáte, proto buďte opatrní.
 

Zboží které nakupujete

Zkontrolujte, zda předmět přesně odpovídá předmětu v inzerátu. Ujistěte se, že předmět není nijak poškozený nebo závadný. Pokud je to možné, proveďte kontrolu přímo na místě.
 

Mé osobní informace

Nesdělujte o sobě mnoho informací prodávajícímu, s osobou komunikujete jen z důvodu uzavření obchodu. Jestliže to není nezbytné, neuvádějte vaše příjmení, adresu a další podobné údaje. V žádném případě nikomu neuvádějte hesla k vaší inzerci.
 
Inzerce.net není prodejcem. Naše služba pouze umožňuje zveřejnění inzerce, za transakci samotnou a dokončení obchodu zodpovídá výhradně kupující a prodávající.
 

Doporučení:

 
Nikdy nepřevádějte peníze na účet prodávajícího, neplaťe zálohy a ani neplaťe poštovné. Jestliže prodávající trvá na tom, že odešle zboží až po připsání peněz na jeho účet, nikdy tuto transakci neprovádějte, protože to může být podvodník.

 


© Inzerce.net - Vaše internetová inzerce
Nápověda - Podmínky - RSS