Nápověda


Podání nového inzerátu

Přidání nového inzerátu na stránkách www.inzerce.net je zdarma s vyjímkou inzertních rubrik "Práce" a "Služby". Nový inzerát můžete přidat z jakékoliv stránky po kliknutí na odkaz Přidat inzerát, který najdete vpravo nahoře. Před přidáním nového inzerátu si prosím podrobně prostudujte podmínky za kterých můžete inzerát podat.

 

Následně vyberte správné zařazení vašeho nového inzerátu do rubriky, chcete -li např. prodat automobil Škoda, vyberte rubriku "Auto", zařazení "Škoda". Rubriku a zařazení vybírejte pečlivě, při špatném zařazení může být váš inzerát vymazán případně přesunut do odpovídající kategorie.

Následně zvolte správný typ inzerátu - Prodáváte -li něco nebo nabízíte, zvolte "Nabídka", pokud něco scháníte, chcete něco koupit, volte "Poptávka", dále pak již už vyplňujete konkrétní údaje týkající se Vašeho inzerátu - titulek, popis inzerátu, cenu a lokalitu.

 

Následně můžete přiložit k inzerátu 5 fotografií, které výrazně zvyšují pravděpodobnost úspěšnosti vašeho inzerátu. Fotografie volte soubory ve formátu *.JPG. Fotografie přímo z fotoaparátu můžete zmenšit v nějakém textovém editoru pro rychlejší nahrání.

 

Nakonec vyplňte kontaktní údaje - e-mailovou adresu, na kterou Vám budou chodit odpovědi na inzerát, můžete přiložit telefonní číslo pro rychlý kontakt a následně si zvolte nějaké heslo, které si zapamatujete, to slouží pro editaci nebo smazání inzerátu. Po potvrzení tlačítkem "Uveřejnit inzerát" bude váš nový inzerát ihned uveřejněn ve vámi zvolené rubrice a následně Vám na zadanou e-mailovou adresu zašleme údaje k vloženému inzerátu.

Vymazání inzerátu

Chcete -li vymazat váš inzerát, nejprve si ho vyhledejte v přehledu svých inzerátů, viz odkaz Moje inzeráty vpravo nahoře. Zobrazte detaily inzerátu kliknutím na nadpis inzerátu, pro vymazání klikněte v detailu inzerátů na odkaz "Smazat / Topovat", který naleznete hned vedle nadpisu inzerátu. Po zadání hesla k inzerátu (zadali jste ho při podání inzerátu) klikněte na tlačítko "Vymazat inzerát".


Editace inzerátu

Úprava existujícího inzerátu momentálně není možná, starý inzerát můžete vymazat a nový opět vložit. Děkujeme za pochopení.


Zapomenuté heslo

Chcete -li smazat inzerát a zapoměli jste k němu heslo máte možnost si ho nechat poslat na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při vkládání inzerátu. Napište z e-mailového účtu uvedeného při vkládání inzerátu na adresu info@inzerce.net žádost o zapomenuté heslo.


Jak najít svůj inzerát

Chcete -li najít svůj inzerát pro případnou editaci, smazání či zvýhodnění, klikněte na odkaz "Moje inzeráty" vpravo nahoře, poté zadejte e-mailovou adresu, kterou jste zadávali při vkládání inzerátu.


Jak hledat v inzerátech

Hledání v inzerátech provádějte přes vyhledávací formulář nahoře na stránce. Vyhledávání se provádí právě v té inzertní rubrice ve které se nacházíte. Např. hledáte-li výraz "Škoda Favorit", je dobré to provádět buď z inzertní rubriky "Auto" nebo z hlavní strany. Pokud byste se nacházeli například v rubrice "Děti", na daný výraz by vyhledávání žádné inzeráty nezobrazilo.

Při hledání také můžete využít filtrování dle krajů a následně lze také vybrat přesnější lokalitu zacílení. Tento filtr se po vybrání aplikuje na všechny kategorie v danné inzertní rubrice. Dle vámi zvoleného filtru lze také jednoduše sledovat nové inzeráty, které vás zajímají, více info ve Sledování inzerátů - níže


Sledování inzerátů

Sledování inzerátů je jednoduchá možnost jak mít přehled o nových inzerátech z kategorií a regionu který vás zajímá. Sledovat nové inzeráty můžete za pomocí RSS. ( co je RSS ? ) Chcete -li nové inzeráty sledovat, postupujte takto:

1) Vyhledejte si co vás zajímá - viz "Jak hledat v inzerátech" - výše.
Příklad: - Jsem z Hradce Králové a scháním pro mé děti pejska, Čivavu. Zvolím tedy na hlavní straně rubriku "Zvířata", následně kategorii "Psi" - sledování tedy budu provádět pouze z kategorie psi. V horním vyhledávacím políčku napíšu "Civava" a vyberu Královéhradecký kraj, potvrdím tlačítkem "Hledat". Vypíšou se mi inzeráty, které nabízejí pejska Čivavu z Královéhradeckého kraje. Mohu a nemusím zacílit pouze na Hradec Králové kliknutím na město Hradec Králové ve výpisu lokalit před nadpisem psi.

2) Na stránce klikněte na odkaz "RSS" v patičce stránky.Sledování inzerátů v patičce


Některé webové prohlížeče mohou vykazovat problémy se soubory RSS, doporučujeme pro sledování používat prohlížeče Opera, IE, Mozilla,...

RSS kanál s přehledem inzerátů můžete mít třeba i na Seznamu nebo upraveném Googlu (iGoogle). (Pro přidání stránky musíte být přihlášeni na Seznamu nebo Googlu). Stejně tak můžete číst RSS kanál přes Outlook ( více info ) nebo jiný program, stačí při přidávání zdroje uvést stránku, na které se RSS nachází.Odběr RSS kanálu v Internet Exploreru

 Odběr RSS kanálu v Mozzile

 


© Inzerce.net - Vaše internetová inzerce
Nápověda - Podmínky - RSS